PODROČNO PRVENSTVO V MALEM NOGOMETU ZA STAREJŠE UČENCE

V četrtek, 29.11. 2018, je v Črnomlju potekalo področno prvenstvo v malem nogometu za starejše učence.Naši učenci so si nastop zagotovili po zmagi nad OŠ Vavta vas v predtekmovanju. Tekmovalo je osem osnovnih šol, ki so bile razdeljene v štiri skupine. Žreb nam je za nasprotnika najprej namenil OŠ Trebnje, na koncu prvo uvrščeno ekipo. Tekma je bila izenačena, na koncu smo jo izgubili z  rezultatom 2:0. V drugem krogu smo zato dobili težjega nasprotnika OŠ Šentjernej, ki je bila v prvem srečanju boljša od OŠ Mokronog. Tekma se ni začela po naših željah in nasprotnik je kmalu povedel, tekma pa se je končala z rezultatom 2:0. Ta poraz je pomenil konec tekmovanja, uvrstili smo se na 5.-8. mesto. Poznala se nam je odsotnost učencev 8. razredov, ki so bili v šoli v naravi. Še posebej pa velja pohvaliti našega novega učenca Asmirja Čosića, ki je bil eden boljših igralcev na turnirju. Našo šolo so zastopali: Hočevar Matic – vratar, Mark Gliha, Asmir Čosić, Guci Albion, Jakob Travnik, Mohor Travnik, Nejc Suhadolnik in Gašper Longar.

Podrobni rezultati in slike s tekmovanja si lahko ogledate v priponki.

Mentor: Bojan Brulec