POLFINALE DRŽAVNEGA PRVENSTVA V ODBOJKI NA MIVKI ZA UČENCE IN UČENKE

V sredo, 7.9. 2016, je na igriščih športnega parka Loka Novo mesto potekal polfinalni turnir državnega prvenstva v odbojki na mivki za učence in učenke. Učenci naše šole so si pridobili pravico nastopa v obeh kategorijah po osvojenih prvih mestih na področnem prvenstvu, ki je bilo 31. 5. 2016, prav tako v Novem mestu.

V obeh konkurencah je nastopilo po 6 osnovnih šol. Dekleta so v finalni tekmi tesno izgubile z OŠ Grosuplje in zasedle drugo mesto na turnirju in s tem končno 5.-8. mesto v državi.

Še bolje so se odrezali fantje. Čeprav so nastopili brez svojega poškodovanega kapetana Travnik Tonija in bili dve leti mlajši od svojih nasprotnikov, so spet dokazali svoje znanje. Niso se ustrašili višjih in močnejših nasprotnikov, dobili vse štiri težke tekme, osvojili prvo mesto in si pridobili pravico nastopa na finalnem turnirju. Ta bo konec meseca, najbrž v Ankaranu.

Dekleta so igrale v postavi: Rebeka Breznikar, Ula Hrovat, Nika Vidmar in Tjaša Pestotnik.

Fantje so igrali v postavi: Jure Legan, Nejc Suhadolnik, Mohor Travnik in Gašper Longar.

Rezultati in slike so v priponkah.

ČESTITAMO!                                                                              Mentor: Bojan Brulec

Odbojka na mivki – polfinale-UČENKE 16-17

Odbojka na mivki – polfinale -UCENCI 16-17