PODROČNO PRVENSTVO V MALI ODBOJKI ZA MLAJŠE UČENKE

V sredo, 30. 3. 2016, je naša šola organizirala področno prvenstvo v mali odbojki za mlajše učenke. Nastopilo je 5 najboljših ekip Dolenjske in  Bele krajine. Naša dekleta so se trudila po najboljših močeh, pomagali so jim tudi številčni in glasni navijači. Po dveh zmagah in dveh porazih so na koncu osvojile 3. mesto. Pohvaliti velja naše najmlajše igralke Mašo, Laro, Evo in Nušo, ki so premagale vse štiri druge ekipe nasprotnic. Osnovno šolo Žužemberk so zastopale: Maša Pucelj, Lara Longar, Eva Lavrič Nahtigal, Nuša Glavan, Špela Longar, Sara Vidmar, Tina Vidic, Laura Košiček, Valentina Kužnik, Vesna Zarabec, Janja Longar, Neža Kuhelj, Teja Skube.

Rezultati in fotografije so v priponki.                                                   mentor: Bojan Brulec

DSCN5556 DSCN5558

DSCN5563 DSCN5574