MEDOBČINSKO PRVENSTVO V MALEM NOGOMETU

V sredo, 23. 11. 2016, je na OŠ Vavta vas potekala tekma medobčinskega  prvenstva  v malem nogometu. Naši učenci so tekmo začeli v postavi Toni Travnik, Jure Sodin, Blaž Hrovat, Urban Pečjak in vratar Gašper Koler. Menjali so jih Mark Gliha, Nejc Ule in Žiga Hrovat. Tekme nismo začeli najbolje, saj je nasprotnik kmalu povedel z 2:0. Z lepim golom Travnika smo odšli na odmor z minimalnim zaostankom. Drugi polčas so spet bolje začeli domačini in povedli s 3:1. Naši fantje se spet niso ustrašili tako rekoč »profesionalnih igralcev«, ki igrajo za klubske ekipe Krke in Krškega in rezultat po lepih zadetkih Uleta in Glihe izenačili na 3:3. Sledil je napet in izenačen boj, domačinom pa je uspelo doseči odločilni četrti gol. Ko smo v zadnjih minutah vse stavili na napad, je nasprotnikom uspelo doseči še dva gola. Tekma se je končala z izidom 6:3 za Vavto vas. Našim igralcem lahko le čestitamo za zelo lepo in borbeno igro, zmagovalcem pa želimo čim več uspeha v nadaljnjem tekmovanju.

Mentor: Bojan Brulec