PODROČNO PRVENSTVO V MALI ODBOJKI ZA MLAJŠE UČENKE

V četrtek, 7.3.2024, je v telovadnici OŠ Žužemberk potekalo področno prvenstvo v mali odbojki za mlajše učenke. Nastopile so igralke iz štirih osnovnih šol. Prvo tekmo smo igrali proti OŠ Semič. igrali smo dobro in vodili do polovice seta. Potem so po naših napakah prišle do vodstva nasprotnice in ga obdržale do konca. Rezultat je bil 25:23. Druga postava je drugi set odigrala odlično in ga zmagala 25:13. O zmagovalcu je odločal tretji set. Tudi v tem smo vseskozi lovili prednost nasprotnic in na koncu tesno izgubili z rezultatom 25:23. OŠ Metlika je bila naša druga nasprotnica. Naše igralke so brez težav zmagale z 2:0(25:14, 25:7). Zadnja tekma je odločala o 2. mestu. Igrali smo proti OŠ Otočec. Naše so tokrat prikazale najboljšo igro in nasprotnice pustile na 13. in 3. točki in osvojile končno 2. mesto. Pohvale vsem igralkam za dobre igre, navijačem pa za najboljše navijanje na naših tekmah. Našo šolo so zastopale: NINA PEZDIRC, NIKA GLIHA, ANA MLAKAR, NEJA MUREN, TINKARA KUHELJ, VITA ŠTUPAR, TINA SKUBE, ZOJA RADOVAC, ZALA ISKRA, TANAJA LUCIĆ, ZALA MIKLAVČIČ, JONA PLOT, ŽIVA ERPE.

Mala odbojka – mlajše učenke 23-24 (1)

mentor: Bojan Brulec